Już wkrótce...

PARTNERZY

PayU
PayU to jeden z największych dostawców usług płatniczych dla eBiznesów na świecie. Firma jest liderem rynku płatności internetowych w Polsce i na wielu innych rynkach. Za cel stawia sobie wspieranie rozwoju rynku eCommerce poprzez dostarczanie najbezpieczniejszych i najszybszych płatności online, które gwarantują wygodę konsumentów kupujących zarówno na desktopach jak i urządzeniach mobilnych. Zakres usług płatniczych oferowanych przez PayU obejmuje m.in. płatności jednym kliknięciem, płatności mobilne w aplikacji sklepu, całkowicie online-owe raty.
PayU charakteryzuje najwyższa rozpoznawalność i zaufanie do marki wśród kupujących. W Polsce więcej niż co trzeci internauta, który kupuje przez Internet, korzysta z płatności PayU. Jest to także jedna z najsilniejszych marek biznesowych w Polsce w kategorii eCommerce (tytuł Superbrands 2016). Spółka jako pierwsza w kraju uzyskała licencję instytucji płatniczej i podlega nadzorowi KNF.
Międzynarodowa grupa PayU działa w 16 krajach na 4 kontynentach i odpowiada za obszar technologii finansowych (FinTech) w ramach południowoafrykańskiego koncernu Naspers, który jest jednym z największych inwestorów technologicznych na świecie.
i-systems
Firma i-systems tworzy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami, włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting, czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu, które jest rozwijane przez ponad 80-osobowy zespół. Wśród klientów firmy znajdują się takie marki, jak 5.10.15., Big Star, Dalia, FASHION HOUSE Group, Golden Rose, Hendi, Interoptyk, Monnari, New Balance, NICI, Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A., R-GOL, RunColors czy Sugarfree. W ostatnich latach, firma dwukrotnie znalazła się w rankingu Deloitte Technology Fast 500, jako jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie.
Alta Media
Wyspecjalizowana agencja zajmująca się zwiększaniem konwersji sklepów internetowych. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i metodologie. Pracujemy dla Klientów w Polsce, Europie, Ameryce Północnej, ale też od niedawna Azji oraz Australii. Pracę rozpoczynamy od rozmowy z Klientem o jego celach i problemach, zaś kończymy oddając serwis z poprawioną konwersją i zestawem narzędzi.

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

FUNDATORZY NAGRÓD
PATRONI MEDIALNI

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  
  
  

  

  


ORGANIZATOR