Już wkrótce...

PARTNERZY

Social WiFi Sp. z o.o.
Social WiFi dostarcza platformę Wi-Fi marketingu, która wykorzystywana jest w sektorach retail, HoReCa, jak również podczas eventów indoor-outdoor i akcji specjalnych. Spółka została wyróżniona przez dziennik „Rzeczpospolita” i wiceminister Jadwigę Emilewicz jako Orzeł innowacji w kategorii Top 5 najbardziej innowacyjnych start-upów 2015. W maju 2015 r. w Social WiFi zainwestował Rafał Brzoska, twórca Paczkomatów.
Innowacyjne narzędzie analityczno-marketingowe Social WiFi umożliwia identyfikację klientów i dalszą z nimi interakcję m.in.: przez wyświetlanie komunikatów w czasie rzeczywistym, wysyłkę e-mailingów, zbieranie opinii za pomocą sytemu pięciu gwiazdek. Platforma pozwala właścicielom centrów handlowych, sklepów, hoteli i obiektów gastronomicznych identyfikować klienta, analizować jego doświadczenia, prowadzić dwukierunkową komunikację i poprawiać usługę tak, żeby klienci chętniej wracali i przynosił większe zyski. Social WiFi jest zintegrowane m.in.: z SALESmanago, FreshMailem, TripAdvisorem, Amazonem i Facebookiem.
AB TASTY
Firma AB TASTY to lider europejskiego rynku w zakresie testowania, personalizacji doświadczenia użytkowników oraz zwiększenia zaangażowania Internautów na stronie. Narzędzie przeznaczone jest zarówno dla butików internetowych, wydawców i mediów, jak i stron generujących leady. Nasza platforma SaaS pozwala na maksymalne uproszczenie wszelkiego rodzaju testów, czyni to ją dostępną dla wszystkich marketerów, niezależnie od ich wiedzy technicznej. Korzysta z niej już ponad 350 klientów, którzy wspólnie z nami przetestowali już ponad 3 mld użytkowników. Należą do nich Promod, Carrefour, Leroy Merlin, Cartier, Allianz, czy też Photobox. Firma liczy obecnie 70 pracowników i posiada siedzibę w Paryżu, Londynie, Kolonii, Madrycie i Sydney.

Loopa.eu – Marketizator
Marketizator to platforma pozwalająca zwiększać e-sprzedaż w czasie rzeczywistym bezpośrednio na stronie sklepu. Rozwiązanie to unikatowe połącznie kilku narzędzi w jednym takich jak :
– personalizacja komunikacji oraz treści dla odwiedzającego w zależności od jego zachowania, historii zakupowej, lokalizacji a nawet pogody
– optymalizacja wyglądu i użyteczności strony poprzez testy AB oaz testy wielowariantowe
– zbieranie leadów, opinii , badanie intencji czy lojalności odwiedzających dzięki rozbudowanym ankietom
– najbardziej rozbudowana na rynku segmentacja klientów, pozwalająca dotrzeć z każdym działaniem do precyzyjnie dobranej grupy potencjalnych klientów
Marketizator został już wdrożony wśród 5000 sklepów i serwisów na całym świecie. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród w tym ekomersy w 2015 roku.
DialCom24 Sp. z o.o.
Platforma Przelewy24 dostarcza Klientom ponad 160 metod płatności i jest pod tym względem bezspornym liderem. Najwyższy poziom usług zapewniają stale ulepszane rozwiązania informatyczne, oraz polityka bezpieczeństwa.
Serwis Przelewy24 w codziennej pracy, wizję klienta zamienia w pełnowartościowy produkt. Pomimo panującego na rynku trendu standaryzacji, serwis do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dopasowując rozwiązania do jego potrzeb. Od początku swojego istnienia Przelewy24 posługują się szerokim zakresem narzędzi, dbając o to aby finalny użytkownik, otrzymał to na czym najbardziej mu zależy.- szybkość, prostotę obsługi, oszczędności finansowe i bezpieczeństwo. Już ponad 39 000 sklepów obdarzyło zaufaniem serwis Przelewy24 i korzysta z jego innowacyjnych rozwiązań płatniczych.
Serwis Przelewy24 od ponad 10 lat współtworzy polską branżę e-commerce. Wyznacza trendy dostarczając największą liczbę rozwiązań płatniczych dopasowanych do każdego biznesu. Najwyższy poziom usług zapewniają także stale ulepszane rozwiązania informatyczne, oraz polityka bezpieczeństwa.
Platforma Przelewy24 obsługuje zarówno największe jak i małe e-biznesy oferując ponad 160 metod płatności. Pomimo panującego na rynku trendu standaryzacji, serwis do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dopasowując rozwiązania do jego potrzeb. Od początku swojego istnienia Przelewy24 posługują się szerokim zakresem narzędzi, dbając o to aby finalny użytkownik, otrzymał to na czym najbardziej mu zależy – szybkość, prostotę obsługi, oszczędności finansowe i bezpieczeństwo. Już ponad 39 000 partnerów obdarzyło zaufaniem serwis Przelewy24 i korzysta z jego innowacyjnych rozwiązań płatniczych.
Od ponad 10 lat współtworzy polską branżę e-commerce. Wyznacza trendy dostarczając największą liczbę rozwiązań płatniczych dopasowanych do każdego biznesu. Priorytetowo traktując kwestie bezpieczeństwa transakcji, posiada najwyższe certyfikaty bezpieczeństwa danych w branży płatniczej na świecie (PCI DSS Level 1). Obsługuje zarówno największe jak i małe e-biznesy oferując ponad 160 metod płatności.
SPONSORZY
WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
     
FUNDATORZY NAGRÓDPATRONI MEDIALNI
                                                   

ORGANIZATOR