Partnerzy

Thulium sp z o.o.

Tworzymy oprogramowanie do zintegrowanej obsługi klienta. Dzięki Thulium uporządkujesz proces obsługi połączeń, e-maili oraz czatów. Całą komunikację od klientów obsłużysz w jednym systemie.
System Thulium jest zintegrowany z BaseLinkerem, Livespace, Shoperem, IAI Shop, SMS API, Facebook Messengerem.
e-support for your e-commerce
Pozyskanie klientów jest dziś kosztowne, a ci łatwiej niż kiedykolwiek są skłonni zrezygnować z zakupu i skierować się do konkurencji. Rezygnacja z zakupu na ostatniej prostej to dla Twojej firmy strata czasu i pieniędzy. Kluczem do sukcesu jest dziś sprawna i rzetelna obsługa całej komunikacji.
86% konsumentów chętnie zapłaci więcej za lepsze Customer Experience, ale zaledwie 1% klientów czuje, że sprzedawcy konsekwentnie spełniają ich oczekiwania. (Źródło: CX Strategy: Invest In Being The Best)
Na ostatnim etapie sprzedaży klienci oczekują szybkiego dostępu do informacji a właściciele firm większej kontroli nad procesem. Rozmowy z naszymi klientami dowodzą, że brak uporządkowania procesów obsługi oraz brak odpowiedniego systemu (lub właściwej jego implementacji) hamowały ich rozwój:
„W naszej organizacji mało rozsądny był dalszy rozwój firmy i przyjmowanie do pracy kolejnych konsultantów, nad którymi i tak nie mielibyśmy kontroli”
„Najbardziej brakowało nam kontroli nad nieodebranymi połączeniami. No i potrzeba wyjścia z telefonów komórkowych, bo nie dało się tego na komórkach nadzorować”
System Thulium zapewnia szybką i skuteczną obsługę połączeń, e-maili, czatów oraz Facebook Messengera. Porządkuje, organizuje, monitoruje i definiuje procesy związane z komunikacją. Sprawia, że żaden kontakt od klienta nie zostanie pominięty ani zapomniany, a praca nie będzie zdublowana. Daje Ci pełną kontrolę nad pracą konsultantów i monitoruje procesy obsługi.