Partnerzy

Thulium sp z o.o.

Tworzymy oprogramowanie do zintegrowanej obsługi klienta. Dzięki Thulium uporządkujesz proces obsługi połączeń, e-maili oraz czatów. Całą komunikację od klientów obsłużysz w jednym systemie.
System Thulium jest zintegrowany z BaseLinkerem, Livespace, Shoperem, IAI Shop, SMS API, Facebook Messengerem.
e-support for your e-commerce
Pozyskanie klientów jest dziś kosztowne, a ci łatwiej niż kiedykolwiek są skłonni zrezygnować z zakupu i skierować się do konkurencji. Rezygnacja z zakupu na ostatniej prostej to dla Twojej firmy strata czasu i pieniędzy. Kluczem do sukcesu jest dziś sprawna i rzetelna obsługa całej komunikacji.
86% konsumentów chętnie zapłaci więcej za lepsze Customer Experience, ale zaledwie 1% klientów czuje, że sprzedawcy konsekwentnie spełniają ich oczekiwania. (Źródło: CX Strategy: Invest In Being The Best)
Na ostatnim etapie sprzedaży klienci oczekują szybkiego dostępu do informacji a właściciele firm większej kontroli nad procesem. Rozmowy z naszymi klientami dowodzą, że brak uporządkowania procesów obsługi oraz brak odpowiedniego systemu (lub właściwej jego implementacji) hamowały ich rozwój:
„W naszej organizacji mało rozsądny był dalszy rozwój firmy i przyjmowanie do pracy kolejnych konsultantów, nad którymi i tak nie mielibyśmy kontroli”
„Najbardziej brakowało nam kontroli nad nieodebranymi połączeniami. No i potrzeba wyjścia z telefonów komórkowych, bo nie dało się tego na komórkach nadzorować”
System Thulium zapewnia szybką i skuteczną obsługę połączeń, e-maili, czatów oraz Facebook Messengera. Porządkuje, organizuje, monitoruje i definiuje procesy związane z komunikacją. Sprawia, że żaden kontakt od klienta nie zostanie pominięty ani zapomniany, a praca nie będzie zdublowana. Daje Ci pełną kontrolę nad pracą konsultantów i monitoruje procesy obsługi.

SARE

Dostarczamy zaawansowane narzędzia wykorzystywane do komunikacji online. Obejmują one kampanie e-mailingowe, kampanie SMS, konkursy, programy lojalnościowe, komunikację wewnętrzną i relacje inwestorskie. Budujemy bazy adresowe i zarządzamy nimi. Posiadamy unikalną wiedzę i doświadczenie, które przekładają się na efekty biznesowe naszych klientów. Nasze nowe narzędzie SAREhub to wszechstronny system do omnichannel i marketing automation, który pozwala w łatwy sposób tworzyć nawet najbardziej zaawansowane kampanie skierowane do klientów, m.in.:
– odzyskiwanie porzuconych koszyków
– komunikacja z anonimowym użytkownikiem
– segmentacja klientów
– powiadomienia web push
– personalizowanie stron www
Więcej informacji na stronie www.sare.pl i www.sarehub.com

Nethansa

Naszą misją jest dostarczanie przedsiębiorstwom na całym świecie systemu, który rozwiązuje kluczowe problemy globalnego handlu, zwiększa ich obroty, zyski i rotację towarów w magazynie. To wszystko dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i automatycznej sprzedaży towarów na największych platformach e-commerce.

Oktawave

Z chmurą Oktawave Twój e-biznes nabierze tempa. Nieważne, czy potrzebujesz hostingu dla platformy e-commerce, czy też strony WWW lub innego rozwiązania. Zapewnimy Ci elastyczność i płynność działania nawet podczas największego ruchu. Wykorzystanie chmury pozwala również zoptymalizować koszty, eliminując koniczność zakupu i konfiguracji sprzętu. Potrzebne środowiska uruchomisz w ciągu kilkunastu minut, a gdy nie są wykorzystywane, możesz je wyłączyć. Oktawave to również najwyższy poziom bezpieczeństwa – jesteśmy pierwszą polską chmurą publiczną z certyfikatami bezpieczeństwa ISO 27001 i CSA STAR.
W 2017 roku chmura Oktawave została wyróżniona w w prestiżowym rankingu najszybciej rozwijających się spółek Europy Środkowej – Technology Fast 50 Central Europe.
Zaufali nam m.in: Coca-Cola, TUI, Pajacyk.pl, Grupa Pracuj.pl.