Partnerzy

SARE

SARE jest spółką technologiczną, koncentrującą się na nowoczesnych rozwiązaniach IT. Wspieramy działy marketingu i sprzedaży w ich codziennym działaniu. Nasze rozwiązania stanowią odpowiedź na potrzeby związane z precyzyjną komunikacją oraz sprzedażą ich produktów i usług. Naszym nadrzędnym celem jest wspieranie sprzedaży.
SARE oferuje system do marketing automation SAREhub oraz system SARE, gdzie zrealizowane są kampanie e-mailingowe, SMSowe, konkursy, programy lojalnościowe, komunikację wewnętrzną, relacje inwestorskie. Autorskie oprogramowania, służące do prowadzenia precyzyjnej komunikacji dają niemal nieograniczone możliwości w dopasowaniu ich do różnych biznesów. Ciągle się rozwijamy, a oferowane przez nas funkcje umożliwiają wielokanałową komunikację w modelu omnichannel oraz integrację z systemami typu call center, CRM, ERP, drukarniami cyfrowymi czy platformami sklepów internetowych.

Profity

Profity to wiodąca sieć e-commerce, która pozwala każdemu ze sklepów online będących jej członkiem, pokazać swoją specjalną ofertę użytkownikowi innego sklepu, który także jest w Profity. Dlatego właśnie sklepy mają dostęp do prezentacji swej oferty użytkownikom setek innych sklepów i zdobywania wciąż nowych źródeł ruchu i sprzedaży.

PLFON

PLFON to operator telekomunikacyjny specjalizujący się w komunikacji IP. Świadczy usługi VoIP dla Klientów indywidualnych i biznesowych na polskim rynku od 2007 roku. Peoplefone Polska S.A., bo tak dokładnie brzmi nazwa firmy oferuje rozwiązania VoIP dla firm, które chciałyby skorzystać z funkcjonalności wirtualnej centrali działającej na bazie technologii chmury cyfrowej i Internetu. Połączenie tych elementów daje przewagę nad tradycyjnymi systemami służącymi do obsługi połączeń, obniża koszty funkcjonowania biznesu oferując niższe stawki połączeń międzynarodowych i możliwość korzystania z numeracji zagranicznej.

BCHAIN PARTNER

BCHAIN PARTNER to startup IT specjalizujący się w tworzeniu rozwiązań IT działających w oparciu o platformy Blockchain. Firma została stworzona z fascynacji do tej technologii. Chcemy być partnerem IT dla naszych klientów i wspierać ich w realizacji potrzeb biznesowych. Naszym celem jest również edukacja oraz propagowanie wiedzy o łańcuchach bloków, które w niedalekiej przyszłości odmienią nie tylko znany nam świat IT, ale także nasze życie codzienne. Chcielibyśmy, aby każdy kontakt z nami był dla naszych klientów inspiracją i prowokował do odkrywania nowych zastosowań dla łańcucha bloków.
Nie skupiamy się na konkretnej branży, ponieważ właściwości łańcucha bloków umożliwiają wykorzystanie ich w wielu obszarach biznesowych, a możliwe do osiągnięcia korzyści są bardzo atrakcyjne. Najczęściej wskazywane benefity to:
–     Decentralizacja
–     Przejrzystość i zaufanie
–     Niemodyfikowalność
–     Wysoka dostępność
–     Bezpieczeństwo
–     Uproszczenie obecnych modeli biznesowych
–     Przyśpieszenie operacji
–     Zmniejszenie kosztów
Mamy wiele autorskich pomysłów zastosowania tej technologii jednak zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie najbardziej dopasowane do celów i potrzeb naszych klientów.
Naszym flagowym produktem jest system S3DOC (https://s3doc.com). System S3DOC jest nową generacją trwałego nośnika tzw. softWORM, w którym cechy trwałości gwarantowane są poprzez zastosowanie najlepszych światowych praktyk i standardów w obszarze algorytmów oraz metod kryptograficznych, zaimplementowanych w oprogramowaniu.
System S3DOC jest innowacyjnym w skali UE systemem informatycznym posiadającym cechy trwałego nośnika.

Google Internetowe Rewolucje w eksporcie

Projekt Google Internetowe Rewolucje w eksporcie został stworzony z myślą o międzynarodowym rozwoju polskich firm z sektora MŚP i ma na celu zapewnienie bezpośredniego wsparcia w postaci dostarczenia bezpłatnych narzędzi, wiedzy i szkoleń dla przedsiębiorców zainteresowanych międzynarodowym rozwojem swoich firm.
Co zyskują uczestnicy projektu?
Podczas warsztatów i szkoleń przekazujemy wiedzę i pokazujemy narzędzia online, które pomagają rozwijać polskie firmy na rynkach międzynarodowych. Udział w szkoleniu pomaga przedsiębiorcom w zakresie:
·  analizy potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych
·  lepszego zrozumienia potrzeb lokalnych klientów
·  przygotowania firmy do wejścia na nowe rynki
Indywidualne konsultacje eksportowe
Przedsiębiorcy mają także możliwość skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji z doradcą Google Internetowych Rewolucji w eksporcie. Podczas konsultacji każdy przedsiębiorca będzie miał możliwość przejścia przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Doradca pomoże także w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki zagraniczne.
Bezpłatne wsparcie doradcy
Po konsultacji przedsiębiorcy mogą skorzystać z 2-miesięcznego okres wsparcia w realizacji planu eksportowego.
Kilka słów o projekcie na stronie internetowerewolucje.pl