prelegenci

Mówcy, prezenterzy i prelegenci konferencji

Aby pomóc Ci rozwinąć swój biznes i zarobić więcej pieniędzy, wybrana została lista najlepszych prelegentów konferencyjnych. To szanowani eksperci branżowi, którzy wpłyną na Twoją karierę. Wśród nich są najlepsi mówcy, dyrektorzy i dyrektorzy generalni, którzy, gdy przemówią, wpłyną na wyniki Twojej firmy.

Chociaż możesz zarezerwować ich czas, najważniejszą rzeczą do zrobienia jest upewnienie się, że słyszysz, co mają do powiedzenia. Oto lista najlepszych mówców konferencyjnych i ich wpływ na Twoją karierę.

Aneta Szaflarska - Specjalista e-commerce
Jest ekspertem od marketingu internetowego w firmie internetowej. Zajmuje się tym od prawie 10 lat jako profesjonalista i zawsze uwielbia być kreatywna, innowacyjna i odpowiedzialna za swoją pracę. W wolnym czasie lubi podróżować, urządzać dom i spędzać czas z przyjaciółmi.

Jej styl to znajdowanie najlepszych pomysłów i szybkie ich wdrażanie. Uwielbia pisać na swoim blogu, wydała też książkę o marketingu internetowym, którą pisze i sprzedaje od lat.

Mateusz Lipowski - przedsiębiorca w sektorze internetowym
Przedsiębiorca w branży internetowej. Tworzy rozwiązania IT dla małych i średnich firm, wdraża rozwiązania software'owe również dla firm globalnych. Opracował szeroką gamę rozwiązań informatycznych dla różnych gałęzi gospodarki i aktywnie angażuje się w poprawę jakości systemów i aplikacji informatycznych. Wykładał na kilku uniwersytetach w Armenii, Gruzji, Rosji, Ukrainie i Chinach. Prowadzi również prywatną praktykę i pisze prace badawcze z zakresu aplikacji informatycznych.

Posiada tytuł doktora. tytuł magistra informatyki i matematyki (mgr i magister) na Państwowym Uniwersytecie Technologii Elektronicznych w Sankt Petersburgu, tytuł magistra informatyki uzyskany w Northwestern Polytechnical Institute, a także kilka certyfikatów z zakresu administracji biznesowej i teorii organizacji od instytucji edukacyjnej CERTIS.
Marian Powiński - Specjalista woocommerce
Jest specjalistą Woocommerce. Opracował strategie na pełną skalę dla wschodzących rynków i startupów technologicznych, koncentruje się na tworzeniu aplikacji mobilnych i rozwiązywaniu potrzeb marketingowych w wielu kanałach.

Ma duże doświadczenie w tworzeniu witryn e-commerce na dużą skalę. W ciągu ostatnich 5 lat współpracował z kilkunastoma firmami typu start-up i ma doświadczenie z niektórymi z najbardziej innowacyjnych produktami na rynku. Na przykład stworzył aplikację, która pomaga sprzedawać produkty online.

© 2021 ecommercesummit.pl